درباره ما

به استودیو معماری شکنج خوش آمدید!

استودیو معماری شکنج تجربه­ای جدید و خلاقانه در زمینه‌ی معماری و طراحی است. تیم حرفه ای ما از سال 1394با مجموعه‌ای از متخصصین با تجربه و با ایده‌های نوآورانه در کنار شما عزیزان بوده است. نام و برند "استودیو معماری شکنج" به معنای انحنا، قوس زیبا و ملایم ، و طره موی مجعد، برگرفته از چین و شکن زیر طاق در معماری بومی می باشد.

استودیو معماری شکنج، در ارائه‌ خدمات گسترده در زمینه‌ معماری، طراحی داخلی، طراحی محوطه و فضای سبز، بازسازی، ایده پردازی، نقشه برداری UTM، آموزش و پژوهش در معماری، بهینه سازی انرژی ساختمان، طراحی آبجکت، مبلمان و طلا و جواهرات، طراحی گرافیکی همچون لوگو و طرح فرش و گلیم و مشاوره‌ی در کلیه امور مرتبط با معماری و انرژی ساختمان پیشتاز و فعال بوده و از ابتدای فرآیند طراحی و ایده پردازی تا اجرا، در کنار عزیزان قرار می‌گیریم تا اطمینان حاصل شود که خواسته ها و تصورات شما از پروژه موردنظر به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

ما با افتخار به فعالیت های متنوع و مرتبط با معماری در سراسر جهان پیوسته ایم و همواره به دنبال چالش‌های جدید و یادگیری بیشتر در این زمینه هستیم. اعتماد شما به ما، انگیزه‌ی بزرگی برای ادامه‌ی کار ماست و به دوام کیفیت و خدمات بی‌نظیرمان افتخار می‌کنیم.

با مجموعه ما همراه باشید تا با هم به طراحی و اجرای پروژه­هایی که در کنار شما بودیم، بپردازیم و به دنبال به واقعیت پیوستن رویاهای زیبای شما باشیم.

استودیو معماری شکنج - جایی که هنر و علم در کنار هم می‌آمیزند تا زیبایی را زندگی کنیم.

450پروژهپروژه های انجام شده
10نفرمهندسین
1000مشتریمشتریان راضی

مراحل انجام پروژه در استودیو طراحی شکنج

 

استودیو معماری شکنج با تکیه بر دانش و تخصص تیم حرفه‌ای خود برای پیشبرد پروژه‌ها 4 مرحله‌ی زیر را مورد توجه قرار می‌دهد

تیم ما