آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا سؤال خود را پرسیده، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سـوالات مــتداول

آیا شما تجربه کافی در این حوزه را دارید؟

بله، ما یک تیم حرفه‌ای از معماران و طراحان با تجربه داریم که در زمینه‌های مختلف معماری و طراحی فعالیت می‌کنند.

آیا می‌توانید نمونه‌هایی از پروژه‌های گذشته‌تان را ارائه دهید؟

بله، ما برخی از پروژه‌های گذشته‌مان را در بخش نمونه کارها روی سایت و در بخش "خدمات" قرار داده‌ایم.

چه نوع خدماتی ارائه می‌دهید؟

ما خدمات طراحی معماری، طراحی داخلی، مدیریت پروژه و مشاوره در زمینه معماری، بهینه سازی انرژی ساختمان، طراحی مبلمان و آبجکت، طراحی طلا و جواهرات، طراحی گرافیکی، طراحی نقوش فرش و گلیم و انواع پروژه های پژوهشی و دانشجویی در زمینه معماری و معماری انرژی ساختمان ارائه می‌دهیم؛ همچنین در بخش آموزش نرم افزارهای معماری نیز سابقه ای طولانی دارا هستیم.

آیا شما قادر به پذیرش پروژه‌هایی از سایر شهرها یا کشورها هستید؟

بله، ما می‌توانیم پروژه‌هایی از هر شهر یا کشوری را بپذیریم و با استفاده از روش‌های مختلف ارتباطی مثل تماس تلفنی و ارتباط اینترنتی با مشتریان همکاری لازم را با شما و کارفرمایان عزیز داشته باشیم.

چقدر زمان می‌برد تا یک پروژه به اتمام برسد؟

زمان لازم برای تکمیل یک پروژه به ویژگی‌های هر پروژه بستگی دارد. ویژگی هایی شامل اندازه و حجم پروژه، پیچیدگی طراحی، تجهیزات مورد نیاز، زمان ایده پردازی و  موارد مشابه می‌شود.

آیا امکان مشاوره حضوری وجود دارد؟

بله، ما برای مشاوره حضوری آماده‌ایم و می‌توانیم جلسات ملاقات حضوری را برگزار کنیم یا از طریق تماس تلفنی یا ویدئوکنفرانس با مشتریان ارتباط برقرار کنیم.

هزینه‌های خدمات شما چقدر است؟

هزینه‌های خدمات ما بسته به نوع پروژه، ابعاد و پیچیدگی آن متفاوت است. ما می‌توانیم در مراحل مقدماتی یک برآورد اولیه ارائه دهیم و سپس با مشتریان در مورد جزئیات هزینه‌ها و توافقات بیشتر صحبت کنیم.

چگونه می‌توانم با شما تماس بگیرم؟

شما می‌توانید از طریق فرم تماس با ما در وبسایت، ایمیل، سایر پلتفرم ها یا شماره تماس ما با ما تماس بگیرید.

از ما بپرسید